КП "МСК "Тенісна Академія" СМР
/095/9155093/097/4031416
Соціальні мережі:
КП МСК ТЕНІСНА АКАДЕМІЯ СМР


СТАРТ ПРОЕКТУ "УРОК ТЕНІСНОЇ АКАДЕМІЇ"

             Сьогодні стартував наш проект "Урок Тенісної Академії" у школі №2. На урок завітали два других класи. Діти з великим захопленням поставилися до заходу, всі не могли дочекатися своєї черги та узяти в руки ракетку з
м'ячиком. Досвідченні тренери академії провели професійну розминку та показали початкові вправи тенісиста. Двоє вихованців Академії, які навчаються у цій школі, Коваленко Богдан та Дудченко Василь продемонстрували свої вміння, від чого діти шаленіли. Далі буде...    


"ЗИМНІЙ КУБОК ТА"

07-08 грудня, в спорткомплексі "Maxima" пройшов заключний турнір 2019 року в Тенісній Академії. Загалом в змаганнях прийняли участь 38 вихованців, різних вікових груп. Було розіграно три комплекти нагород у трьох лігах, в одиночному розряді. 
,Відкритий чемпіонат Сумської області з тенісу  28 вересня, за підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА, пройшов Відкритий чемпіонат Сумської області. Погода в цей день сприяла продемонструвати якісний теніс, що і сталося.
  У змаганнях взяли участь 34 юних тенісистів з Сум та Сумської області. Було розіграно шість комплектів нагород, у трьох вікових категоріях в одиночних розрядах. Приємно зазначити те що, більшість учасників та призерів є вихованцями Тенісної Академії.
Відкритий чемпіонат міста Суми 2019

31 серпня та 01 вересня за підтримки Відділу у справах молоді та спорту Сумської міської ради, відбувся щорічний турнір "Відкритий чемпіонат міста 2019" присвячений дню міста Суми. У змаганнях прийняли участь більше 50 тенісистів із Сум, Тростянця, Прилук. Було розіграно п'ять комплектів нагород, одиночний та парний розряди чоловіки та жінки, а також змішаний розряд. Приємно зазначити що зібралися тенісисти любителі та професіонали різних поколінь які продемонстрували красивий та якісний теніс не поступаючи один одному. Дякуємо всім хто приймав участь та вболівав, за дружелюбний настрій, яскраві посмішки!
"ЛІТНІЙ КУБОК ТА4 BY BABOLAT" ТУРНІР ФТУ ІІ КАТЕГОРІЯ ДО 12 РОКІВ

  
12-14 серпня. На кортах Тенісної Академії відбувся турнір "Літній Кубок ТА 4 by Babolat" U-12 2 категорія ФТУ. У змаганнях прийняли участь 20 хлопців та 15 дівчат, тенісисти з Харкова, КиєваПолтави, Кривого Рога, Шостки та Сум. В черговий раз тенісисти з Сумської області стали кращими в особистій першості. Серед дівчат золото в одиночному та парному розрядах у вихованки ТА Мальованої Ангеліни, а у хлопців перший в одиночному розряді Гвилава Степан з Шостки.